Meniu
o Pradžia
o Šlovės alėja
o Taisyklės
o Siuntiniai
o Turnyro lentelė
o Svečių knyga
o Narių naujienos
o Savininkai
I Amżius
o Taškai
o Taisyklės
o Žemėlapis
Vartotojas
Nario vardas

SlaptažodisRegistracija

Narių naujienos
1.Param param
2.Normal
3.T17
4.Sausas
5.Mole
Reksniai

rastaman
2016-12-17 09:54
Airidokai ir Timo, dw suloskit mazaji finala ir darysim nauja seza! :)

Archyvas
Partneriai
Nba TURNYRAS Fifa TURNYRAS Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas
Interviu su Mantu


aŠiandien mintimis su mūsų turnyro laikraščiu "Sekundė" mintimis pasidalino turnyro dalyvis Mantas. Jis yra Say hello to my little friend tautos karalius, jo teritorija žemėlapyje geltona, o ją sudaro trys gilią istoriją turintys miestai: Šiauliai, Didysis Kaunas ir 13tasis Rajonas.

Kaip pats Mantas neslepia, karių jis ieškojo ne, bet kur, o 13tajame Rajone, kur pilna mafijozų ir kitokių velnių. O pasirengimo stovyklos vyksta Šiaulių sporto centre, kurį pastatė vergai. Pastariesiems alga buvo matuojama, ne pinigais, o žaibo alaus litrais.

Kaip žinome ruošiates kariauti Worms turnyre, todėl norėjome sužinoti, kokie jūsų planai? Ar tikitės užkariauti pasaulį?

Na planai aiškūs. Kuo ilgiau išsilaikyti ir žinoma užkariauti kuo didesnę dalį teritorijos. Tikrai nesitikiu užkariauti pasaulio, nes yra kur kas stipresnių varžovų nors čia dar niekas neaišku, ateis laikas ir matysime. (šypsosi)

Atskleiskite, kurių tautų labiausiai prisibijote, o kurias bandysite užimti nedelsiant...

Prisibijoti reikia dauk ko, visi mano kaimynai gali būti nenuspėjami. Ką pirmiausiai ruošiuosi užimti dar nenusprendžiau.


Gal jau susiradote sąjungininkų, su kurių pagalba bandysite užimti kitas tautas?


Kolkas sąjungininkų dar neradau, bet tai tik laiko klausimas kada jų atsiras. Kada atsiras sajungininkų tada ir nuspresime ką pirmiausiai pulsime. ;)

Jei nepaslaptis atskleiskite, kaip ruošiate savo karius. Gal pats kuriate įvairias taktikas, kaip kovoti prieš oponentus?


Savo kariam pastačia sporto centrą miesto centre, kuriuoje jie praleidžia visą parą, be maisto ir vandens. Taktikų pats nekuriu, papraščiausiai kaip ateis laikas kovoti viskas savaimę bus. (šypsosi)

Dauguma karių vertina Čepo taktiką statyti namus karo metu. Kaip pats vertinate šią taktika? Ar ji gali pasiteisinti ir atnešti pergalę?

Na tai tikrai gudri taktika, ji suteikia kariams poilsį karo metu. Žinoma kad gali pasiteisinti, pailsėję kariai kur kas povojingesni negu išsilpę.

Kas, jūsų nuomone, yra favoritai?

Favoritai yra rastman, egis, čepas, bet nereikia išskirti ir kitų. Jie visi gali būti pavojingi ir nenuspėjami.

Dėkui už sugaištą laiką. Linkime sėkmės karuose!


Dėkui, ir jums.
Komentarai2012-04-02 11:10
Senos problemos (flex)
rastaman
2012-04-02 01:17
Hena sake pazysta gerai 13 rajona ir jo gyventojus=P