Meniu
o Pradžia
o Šlovės alėja
o Taisyklės
o Siuntiniai
o Turnyro lentelė
o Svečių knyga
o Narių naujienos
o Savininkai
I Amżius
o Taškai
o Taisyklės
o Žemėlapis
Vartotojas
Nario vardas

SlaptažodisRegistracija

Narių naujienos
1.Param param
2.Normal
3.T17
4.Sausas
5.Mole
Reksniai

rastaman
2016-12-17 09:54
Airidokai ir Timo, dw suloskit mazaji finala ir darysim nauja seza! :)

Archyvas
Partneriai
Nba TURNYRAS Fifa TURNYRAS Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas
Finalas


aTaigi įvyko pirmojo Worms sezono finalas. Finale susikovė gudrusis Rastamanas ir talentingasis Marchelo. Lažybų kontoros šiek tiek geriau vertino Marchelo šansus laimėti finalą, bet Rasta buvo pasiruošęs atiduoti visas jėgas, kad taip neįvyktų. Kaip viskas vyko skaitykite naujienos pratęsime.

Pirmas raundas vyko Cocacolos gamykloje ir nuo pat pradžių Marchelo stengėsis patvirtinti savo kaip favorito vardą. Nors ir inciatyva laikė Marchelo, bet Borisas Dekanidzė įlindęs į pogrindį laukė priešininko klaidų. Pasirodė ir Marchelo nervai nėra geležiniai, pora klaidų ir pergalė išsprūdo iš jo rankų. Paskutinė klaida buvo lemiama, nes nesuvaldęs jet packo Marchelo pražudė paskuttinį savo slieką.
Pirmo raundo MVP - Borisas Dekanidzė (rastaman)

Antras raundas įvyko tarp karinės technikos: tankų ir įvairių raketų. Šįkart mafijozai nuo pat pradžių perėmė inciatyvą ir laikė ją visą laiką. Nors Bzhek ir bandė gelbėti saviškius, bet buvo pričiuptas kavensko Daškės, kuris jį tiesiog susprogdino panaudojęs dinamitą.
Antro raundo MVP - Bzhek (Marchelo).

Taigi visi mafijozai renkasi Vilulos restorane, kur gangsterius už stogą linksmina DMX ir švenčia iškovotą worms čempionų titulą. Kartu su xebra pastebėtas ir kitą sezoną prie LT_Gangs prisjungti ketinantis Tauragės vierchas Švinius! Henytė kelia tostą, suskamba staparikai ir kontrabandinė degtinė ima lietis laisvai...=))Komentarai