Meniu
o Pradžia
o Šlovės alėja
o Taisyklės
o Siuntiniai
o Turnyro lentelė
o Svečių knyga
o Narių naujienos
o Savininkai
I Amżius
o Taškai
o Taisyklės
o Žemėlapis
Vartotojas
Nario vardas

SlaptažodisRegistracija

Narių naujienos
1.Param param
2.Normal
3.T17
4.Sausas
5.Mole
Reksniai

rastaman
2016-12-17 09:54
Airidokai ir Timo, dw suloskit mazaji finala ir darysim nauja seza! :)

Archyvas
Partneriai
Nba TURNYRAS Fifa TURNYRAS Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas
Worms Visų Žvaigždžių Savaitgalis


aŠį šeštadienį visas Revolution žvaigždes suvienys išskirtinis renginys: Worms Visų Žvaigždžių Savaitgalis. Jame dalyvauti galės visi norintys, o rungčių ir linksmybių tikrai netruks. Visus kviečiame išbandyti save šiame žaidime, o kadangi šiame turnyre dalyvauja didelė dalis NBA Revolution dalyvių, tai ir prizai bus skirti šio turnyro dalyviams.

Viskas prasidės nuo pat ankstyvo ryto, pažiūrėję Formulės 1 sezono startą, visi rinksimės į pirmąją dvikovą - Flying Stars. Šioje rungtyje reiks užsikabinti už 1, 2 ar 3 taškų plytos ir išsisiubavus įkristi su Wormsu į krepšį.

Antroji dvikova bus Shooting Stars, šioje rungtyje reiks su Holy Granata pataikyti į krepšį. Išsamiau viskas bus paaiškinta prieš pat rungtį.

Trečioji - daug praktikos reikalaujanti rungtis. O ypač senbūviai turėtu su ja susitvarkyti lengvai, ši rungtis yra Rope Race. Šioje rungtyje reikės pirmam pasiekti finišą.

Ketvirtoji rungtis - tradiciniai Worms mūšiai. Daug aiškinti nereikia, tiesiog kiekvienas kovos už save su turimais ginklais.

Penktoji rungtis bus ne ką mažiau intriguojanti - FORTAI. Ši rungtis yra mėgstamiausia mūsų turnyre, kadangi tai yra komandinis žaidimas - ginklai ir gyvybės bendros. Todėl, net tavo komandai žuvus, tavo komandos draugas gali nugalėti priešininkus ir laimėti rungtį!

Taip pat norime pranešti, jog viso renginio metu jus linksmins - Dencyko suburta juokdarių komanda "Papai po Pitaka". Bei dainas dainuos įvairios kviestinės žvaigždės, nuo Butyrkos iki DMX

Na o dabar apie NBA Dalyviams skiriamus prizus:
kiekvienas dalyvaujantis bet kokioje rungtyje gaus +1 tašką.
Kiekvienas laimėjęs rungtį gaus +3 taškus, o užėmęs antrą vietą +2 taškus.
Jei nebus nei pirmos, nei antros vietos laimėtojo, geriausiai pasirodęs gaus +2 taškus.

Taip pat vakare geriausiai visose rungtyse pasirodęs dalyvis gaus dar papildomus +3 taškus.


O visi norintys dalyvauti kreipkitės į administratorius. Jau dabar suskubkite atsisiųsti Worms žaidimą bei laukite šeštadienį prasidėsiančių renginių!

Čia galite apžvelgti dienos rungčių apžvalgą kurią paruošė dencyk:
<a href="http://www.linkedtube.com/USmj8BjcQ7w2ca43aed3f11d28b581fb09930c03b54.htm">LinkedTube</a>

Komentarai