Meniu
o Pradžia
o Šlovės alėja
o Taisyklės
o Siuntiniai
o Turnyro lentelė
o Svečių knyga
o Narių naujienos
o Savininkai
I Amżius
o Taškai
o Taisyklės
o Žemėlapis
Vartotojas
Nario vardas

SlaptažodisRegistracija

Narių naujienos
1.Šalin rankas nuo Koganaitės!
2.Mole armagedonas zudykas
3.Mole
4.zaidem normal 1 vs 1
5.Forts
Reksniai

KietasBicas
2021-04-26 20:11
12

Archyvas
Partneriai
Nba TURNYRAS Fifa TURNYRAS Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas
Worms žinynas pradedantiems.


aSveiki, draugai, su džiaugsmu noriu pranešti, jog po beveik 2 metų tylos bandysim atgaivinti Worms Revolution turnyrą. Kadangi 6-ojo sezono Playoffs taip ir nesulošėm, tai darysim 6-to sezono restartą. Sezonas turėtų prasidėt po kokios savaitės, nes yra naujokų, kuriems dar reikia apsiuostyti, todėl kolkas pažaisim draugiškas kovas ir pamokinsime naujokus. Šios naujienos pratęsime paaiškinsiu Worms pagrindus, kaip susikurti komandą, prisijungti online ir pan.

1.Worms įrašymas. Atsisiunčiate Worms iš čia. Atsisiuntę išskleidžiate su winraru ar panašia programa ir jungiate žaidimą per WA.exe.
2.Valdymas. Taigi pagrindiniai valdymo įpatumai tokie: ginklus pasirenkat su pele, paspaudus dešinį pelės klavišą atsiranda ginklų lentelė ir joje su kairiuoju klavišu pasirenkat ginklą. Šaunat su klaviatūra su "space" mygtuku. Vaikštot su klaviatūros rodyklėmis, šoka į priekį su "enter", o aukštą saltą atgal daro su "2x backspace". Norint išmesti granatą ar pan. nuo virvės ar jetpacko vietoj "space" naudojat "enter" mygtuką.
3.Komandos kūrimas. Norint susikurti komandą pradiniame lange renkatės langą apačioje dešinėje (su klaustukais), jame viršuje kairėje rasite "create new team", spaudžiate jį. Atsiras komandos nustatymo langas, jame įrašote komandos pavadinimą, sliekų vardus, taip pat galit pasirinkti vėliavą, balsus, antkapius ir komandos super ginklą. Nusistatę viską pagal save spaudžiate "OK" ir komanda sukurta.
4.Kaip prisijungti arba sukurti žaidimą. Pradiniame lange renkatės apatinį langą kairėj (nupiešti 2 monitoriai), tada viršuj dešinėj spaudžiat ant wormnet lango, atsiras mėlynas ekranas su serveriais, kuriame viršuj ieškot #AnythingGoes ir einat į jį. Įėjus čia arba jungiatės prie sukurto žaidimo arba kuriate jį patys paspaudę "Host" mygtuką. Žemiau rasite video kaip sukurti žaidimą pačiam. (Atsiprašau už nekokį video formatą, kalti telefono kameros nustatymai...)
Komentarai


Kunigaikštis - Zemaitis
2016-10-29 17:55
Dar kur intermediate rašo po žemėlapiu pagr servo lange, nustatyt turit schema.