Meniu
o Pradžia
o Šlovės alėja
o Taisyklės
o Siuntiniai
o Turnyro lentelė
o Svečių knyga
o Narių naujienos
o Savininkai
I Amżius
o Taškai
o Taisyklės
o Žemėlapis
Vartotojas
Nario vardas

SlaptažodisRegistracija

Narių naujienos
1.Param param
2.Normal
3.T17
4.Sausas
5.Mole
Reksniai

rastaman
2016-12-17 09:54
Airidokai ir Timo, dw suloskit mazaji finala ir darysim nauja seza! :)

Archyvas
Partneriai
Nba TURNYRAS Fifa TURNYRAS Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas
Sezono startas!


aKagi kojas draugiškose kovose jau apšilome, todėl laikas pereiti prie rimtų vyriškų kovų. Oficialiai pranešu, kad Worms Revolution 6-ojo sezono restartas prasideda sekmadienį ir truks apie 2-3 savaites. Sistema sezono bus kaip krepšinyje, 8 dalyviai pateks į Playoffs, kur kovos iki 2 pergalių. Sezone galite žaisti betkokiomis schemomis, o per Playoffs turėsite žaisti mūsų pagrindinėmis schemomis (normal, team17, mole ir forts). 1 raundą schemą renkasi aukštesnę vietą sezone užėmęs dalyvis, antrą raundą schemą iš likusių trįjų renkasi kitas dalyvis. Jeigu prireikia 3 raundo, tai schemą renkasi vėl pirmasis dalyvis iš likusių dviejų dar nenaudotų schemų.

Sezono tvarka. Kaip jau minėjau sezone galite žaisti betkokias schemas ir su betkuo. Kovą laimėjęs dalyvis turi ją užregistruoti tinklapyje, tai nesudėtinga, prie savo profilio spaudžiate "pateikti naujieną" ir parašote joje kokia schemą žaidėte ir kas kokią vietą užėmė. Jeigu turite noro galite kovą aprašyti ir plačiau, bet tai nėra būtina, svarbu jog nurodytumėte bent vietas. Už 1 vietą gaunate 3 taškus, už 2 vietą 2 taškus, už 3 vietą 1 tašką. Jeigu žaidžiate tik dviese 1x1 (arba kokius forts 2x2, 3x3), tai nugalėtojas gauna 3 taškus, o pralaimėjęs 1 tašką. Taip rinksite taškus turnyrinėje lentelėje ir 8 dalyviai pateks į Playoffs.
Schemos. Taip pat reikėtų jog atsinaujintumėte schemas žaidime. Darote taip parsisiunčiate schemas iš ČIA. Tada einate į savo Worms aplanką, paskui pasirenkate User (Worms Armageddon v3.7.2.1 (REV edition)/User) ir ten trinat naxrien Schemes aplanką ir vietoj jo įkeliat atsisiūstą Schemes aplanką.
Tai tiek. :)
Komentarai